ساخت وبلاگ خرید از بانه لوازم جانبی موبایل گیربکس اتوماتیک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تاچ ال سی دی سامسونگ تاچ ال سی دی خرید تلویزیون نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

افزایش رنكینگ سایت و بصورت مداوم افزایش رنك صفحات سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل یك شیوه متداول اما مشكل برای سبقت سریع و توسعه فروش صد در صد برای بنگاه های اقتصادی كوچك ، متوسط و بزرگ محسوب میشود .
در این مقاله به روش افزایش رنك و رتبه سایت شما در گوگل میپردازیم . روشهای موثر در افزایش رتبه سایت شما ممكن كمی زمانبر یا مشكل باشد ولی نتیجه ای مطلوب دارد چراكه با افزایش رنك سایت شما در گوگل عملا گوگل وب سایت شما را به عنوان یك سایت با محتوای جذاب به كاربران پیشنهاد میكند و افزایش بازدید وب سایت شما 100 درصد شما را به سرعت به اهداف تان در راه اندازی وب سایت نزدیك تر میكند. افزایش بازدیدكنندگان سایت شما به سبك سازین موجب سبقت سریع و توسعه كسب و كار شما خواهد شد .

عوامل موثر در افزایش رتبه صفحات در گوگل »افزایش رتبه صفحات (page rank google) در گوگل در مجموع در افزایش رتبه سایت در موتور جستجوگر گوگل تاثیرگذار میباشد
۱- مطالب آن در رابطه با موضوع مورد جستجو۲- موتورهای جست و جو اهمیت صفحات وب را بر اساس میزان لینك به آن طبقه بندی می كنند .۳- چنانچه لینك بیشتری در سایر پایگاه ها ثبت كنید رتبه بالاتری كسب خواهید كرد بیشتر سایت ها همچون طرفداری با داشتن لینك های فراوان توانسته اند به موفقیت دست یابند.۴- تبادل لینك بین سایت های هم خانواده یعنی سایت هایی كه موضوع مشابهی دارند ، موجب افزایش رتبه در موتورهای جست و جو خواهد شد .۵- شركت در بحث های رایج در تالارهای بحث و تبادل نظر ، گفتمان و یا گفت و گو و درج لینك در محل امضا یا در متن بحث به افزایش رتبه شما موتورهای جست و جو كمك موثری خواهد نمود.

عوامل موثر در افزایش رتبه سایت در گوگل

۱ – رعایت استاندارد در طراحی سایت

رعایت استاندارد در طراحی سایت و یا رعایت اصول بهینه سازی سایت (سئو) یكی از مهمترین نكات و ابزار در گارانتی نمودن افزایش رتبه صفحات و در نتیجه افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر میباشد .

۲ – دقت در نوشتن برچسب های متا ( متاتگ ) »

چنانچه طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا یا همان نرم افزار طراحی وب سایت استاندارد انجام شده باشد هر بخش كه دارای محتوای متن و تصویری است بطور معمول دارای برچسب های موضوعی ، عنوان و متاتگ ها میباشد كه دقیقا بایستی با جداسازی از طریق ، یا ; یا حتی (واژه) حداكثر تا 20 یا 30 كلمه وارد شود و صد البته كه وارد نمودن عنوان و متاتگ ها دارای اصول خاصی میباشد .

به هیچ عنوان متاتگ ها یا عنوان صفحات را در صفحاتی كه برای كاربران قابل دید میباشد وارد نكنید. وارد نمودن متاتگ ها یا حتی عناوین و همچنین بزرگ نوشتن كلمات كلیدی و لینكدار نمودن به صفحات بدون ربط ،تنها موجب ایجاد مزاحمت برای بازدیدكننده سایت خواهد شد . سایت ایسنا با رعایت كردن در انتخاب و همچنین نوشتن تگ ها توانست به جایگاه بالای جستجو ها دست یابد. لازم به توضیح است رعایت اصول طراحی گرافیكی صفحات و هماهنگی و یكپارچه بودن فونت و سایر متن و محتوای صفحات برای بازدیدكنندگان اهمیت دارد و شركت های طراحی سایت ، كارشناسان سئو و سایت هاییكه مقالات فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش مقالات طراحی وب منتشر میكنند به كاربران اینترنتی توصیه میكنند به هیچ عنوان از سایت هاییكه قوانین و شرایط بهینه سازی وب (سئو) را رعایت نكرده اند به هیچ عنوان اعتماد نكنند.

۳- بهینه سازی سایت (سئو) برای موتورهای جستجوگر

بهینه سازی سایت یا همان (سئو) ،ویرایش ها و اصلاحاتی است كه پس از طراحی سایت و وارد نمودن محتوا توسط یك متخصص افزایش رتبه انجام میشود. استاندارد های سئو كاملا مشخص بوده و روش بهینه سازی سایت استاندارد هایی است كه از طرف موتور جستجوگر بطور مثال گوگل اعلام میگردد. انجام دادن كار های سئو به درستی نیاز به دانش بالا و نیز تجربه كافی دارد كه اگر در این زمینه نوپا هستید با مطالعه هزینه سئو سایت می توانید از هزینه سئو سایت خود آگاه شوید. قوانین و مقررات بهینه سازی ممكن است از طرف موتور جستجوگر تغییر كند.

۴- تاثیر نام صفحات و عنوان صفحات در افزایش رتبه سایت »

موتورهای جستجوگر حساسیت زیادی به نام صفحات و مطالب و عنوان و توضیحات صفحات دارند . در نام گذاری و وارد نمودن عنوان و توضیحات صفحات دقت بیشتری داشته باشید .

۵- كلمات كلیدی نقش كمی در افزایش رتبه سایت ایفا میكنند »

بر خلاف آنچه تا كنون نسبت به تاثیر كلمات كلیدی برای جستجوی صفحه و سایت در موتورهای جستجوگر شنیده اید ، باید بدانید واژه های كلیدی صفحات نه تنها تاثیر بسیار كمتری نسبت به سایر عوامل برای افزایش رتبه و رنك سایت دارند ، بلكه وارد نمودن كلمات كلیدی بدون ارتباط به محتوای صفحات میتواند بهانه ای برای كاهش رتبه و یا حذف صفحه یا سایت از فهرست نتایج جستجو به موتورهای جستجوگر بدهد.

6- لینك به مقالات ، صفحات و محتوای سایت »

بهتر است در سایت خود به مقالات و مطالب خود چند بار لینك بدهید ، سایت نمناك نمونه ای كامل از اجرای این اصل است برای مثال می توانید عناوین مقالات سایت خود را درج كنید و خلاصه مقاله را در صفحه ای دیگر و متن كامل آن را در یك صفحه مجزا قرار دهید و یا اینكه در همان صفحه ای كه متن كامل مقاله را قرار می دهید به عنوان مقاله لینك همان صفحه را بدهید .

7- برسی كل محتوای یك صفحه توسط موتورهای جستجوگر »

موتورهای جست و جو صفحات شما را از بالا به پائین جست و جو می كنند برای همین است كه عنوان صفحات ، توضیحات و كلمات كلیدی اهیمت دارند . چنانچه بتوانید با حذف جدول ها و تصاویر مطالب خود را در قسمت های بالاتری از صفحه قرار دهید شانس شما در موتورهای جست و جو بالا خواهد رفت و در ضمن در حین نمایش نتایج جست و جو بخشی از مطالب شما برای بازدید كننده نمایان خواهد شد و او می تواند بفهمد كه آیا مقاله شما با موضوع مورد نظر او مرتبط است یا خیر .

8- افزایش رتبه مقاله در موتورهای جستجوگر »

چنانچه مقاله ای می نویسید و مایلید كه مقاله شما در نتایج جستجو قرار گیرد بهتر است آن را در یك صفحه مجزا قرار دهید . این موضوع در سئو سایت بسیار مهم است چرا كه خبر شما باید در لینك یك قرار بگیرد تا بازخورد مناسب داشته باشد در قسمت نام صفحه عنوان مقاله را بنویسید (page title) ، افزایش رتبه (رنك) اخبار و مقالات وابسته به رعایت استقلال عنوان و محتوای در تولید مقاله یا اخبار میباشد .

9- ثبت دامین های مرتبط با واژه های كلیدی و دامین های خاص و جدید »
ثبت دامین فارسی مانند : com.فیس-بوك.www و یا دامین فارسی com.لوگو.www و حتی دامین های تایپ انگلیسی مانند ثبت دامنه ir. و ثبت دامنه co. میتواند به افزایش رنكینگ و رتبه سایت در موتورهای جستجوگر كمك كند. یك دامین مناسب همچون نی نی سایت اولین قدم برای بررسی یك سایت و افزایش رنكینگ و رتبه سایت كنترل معنا و تایپ دامنه وب سایت شما میباشد . وقتی چند دامنه مرتبط با محصول یا خدمت خود انتخاب و به ثبت برسانید مسلما این در افزایش رتبه و رنك سایت كمك میكند.


تعداد بازدید : 0
برچسب ها : آموزش , آموزش سايت , آموزش طراحي سايت , آموزش طراحي , آموزش ساخت سايت , آموزش ديجيتال مارکتينگ , آموزش بازاريابي , آموزش بازاريابي آنلاين , ديجيتال مارکتينگ , آموزش سئو , آموزش سئو سايت , آموزش بهينه سازي , آموزش بهينه سازي وب سايت , آموزش بهينه سازي موتور هاي جستجو ,
نوشته شده در تاريخ شنبه 19 بهمن 1398 توسط امیر روزی طلب
صفحات وبلاگ
تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به دیجیتال مارکتینگ مي باشد
طراحی : Tem98.Ir| قدرت گرفته از راحت بلاگ